Seadmed ja tarvikud loomaarstile

Eickemeyer on Saksamaa ja Euroopa üks suurematest veterinaaria töövahendite ning seadmete pakkuja. Pidevalt täienev tootevalik tänu laiale kontaktide võrgustikule.

Kodulehekülg: www.eickemeyer.com

HEINE on perefirma Saksamaal, mis on 75 aastat ise tootnud tipptasemel ja tippkvaliteediga diagnostika seadmeid: oto- ja oftalmoskoope, larüngoskoope, peavalgusteid, stetoskoope jne. Kui seate esimeseks kriteeriumiks oma töövahendite kvaliteedi ja töökindluse, siis on HEINE Teie jaoks.

Koduleht: www.heine.com

Veterinary Instrumentation ütleb oma nimega otse, et veterinaariale mõeldud kirurgilised instrumendid on nende spetsiifika. Vaadake täpsemalt nende kodulehelt või küsige lisainfot tartu@estdoma.ee

Koduleht: www.veterinary-instrumentation.co.uk

Rita Leibinger toodab kvaliteetseid implantaate kirurgiaks veterinaarias. Tootearendus toimub koostöös ülikoolide ning oma valdkonna professionaalidega. Kliendina on Teil võimalus osa saada regulaarsetest veebiseminaridest ning koolitustest.

Kuna tooted on spetsiifilised, siis e-poodi me ei lisanud. Küsige pakkumist ja infot tartu@estdoma.ee

Koduleht: www.leibinger.vet

OR Technology pakub veterinaarias lahendusi

  • digitaalseks radiograafiaks;
  • mobiilseks röntegnograafiaks (sh portatiivsed seadmed);
  • tavalised röntgenseadmed;
  • olemasolevate süsteemide üleminekut digitaalseks;
  • digitaalset arhiveerimist.

Tarkvara on arendatud spetsiaalselt veterinaaria vajadusi silmas pidades ning olemas on lai valik eri tööriistasid ja filtreid. Piltide ja andmete salvestamiseks on olemas pilvepõhine lahendus ORCA.

Võttes oma kliinikus kasutusele digitaalsed röntgenlahendused, muudate oma tööd mugavamaks ning see tasub end kiiresti ära.

 

Koduleht: www.or-technology.com

EBRO professionaalsed temperatuuri jälgimise mõõteriistad toidu tootjatele ja käitlejatele, farmaatsias ja meditsiinis, mujal tootmises. Temperatuurilogerid ravimite hoiustamise tingimuste monitoorimiseks, lasersihkuga termomeetrid, ruumide kliimamonitorid, jne. Nii instrumendid kui tarkvara.

EBRO kuulub Xylem Analytics ettevõtete gruppi.

Koduleht: www.ebro.com

Memmert aitab teil luua ja hoida sobivat temperatuuri ja kliimat. Inkubaatorid, temperatuurikambrid, kliimakapid, vesivannid ja sterilisaatorid on kasutusel paljudes Eesti tootmisetevõtetes, teaduslaborites, meditsiiniasutustes ning ka osades veterinaaria kliinikutes.

Koduleht: www.memmert.com

Franz Mench on Eestis eelkõige tuntud kui isikukaitsevahendite tarnija. Kindad, maskid, kilesussid, jms.

Saksamaa perefirma pakub tooteid peamiselt haiglatele, toidutööstusele, majutusettevõtetele ning ka tootmisettevõtetele.

Koduleht: www.franz-mensch.de

CryoIQ on juhtiv krüokirurgia vahendite tootja. Nende soov on pakkuda mõistliku hinnaga turvalisi ning tõhusaid võimalusi nahahäirete raviks veterinaarias.

“CryoIQ – Innovative Cryosurgery”.

Koduleht: https://www.cryoiq.com/

Koertele ja kassidele käpa- ja kehakaitsed vigastuse või operatsiooni järgseks taastumiseks. Aitavad kaitsta haava, haava kaitsvat sidet, lahast või kipsi määrdumise ja niiskumise eest. Toetab paranemise protsessi.

Koduleht: www.medipaw.com

Kaalud väikeloomade, aga ka suurloomade kaalumiseks. Loomakliinikutele sobivad platvormkaalud, kuid eritellimusena on valminud ka kaal hobuste kaalumiseks.

Koduleht: www.kern-sohn.com

Euromex mikroskoobid ning mikroskoopia tarvikud.  Sh kaameratega või LCD ekraanidega mikroskoobid.

Euromex loodi aastal 1966. Neil on üle 150 erineva mikroskoobi mudeli, lühikesed tarneajad ning tootmine vastab ISO 9001:2015 ning ISO 13485:2016 standarditele.

Koduleht: www.euromex.com

Shopping Cart