Seadmed ja tarvikud loomaarstile

Madala temperatuuriga sterilisaator SterOx

Tavapärased autoklaavid või kuumaõhu sterilisaatorid ei sobi temperatuuritundlike töövahendite steriliseerimiseks. SteriLux osooni kasutav sterilisaator on uudne lahendus, mis selle kitsaskoha ületab!
SterOx sterilisatsiooniseadme abil saab kirurgilisi instrumente, elektrilisi töövahendeid, süstlaid, endoskoopia tarvikuid, haavaklammerdajaid ja palju muid kliinikus kasutatavaid vahendeid usaldusväärselt steriliseerida.

Töö SterOx’iga on lihtne ning põhimõte on järgnev:

  1. Steriliseeritavad seadmed asetatakse selleks ettenähtud karpi ehk SteriBoxi ja paar tilka vett lisatakse kuivatuspaberile. SteriBox suletakse ja libistatakse SteriBase’i sisse.
    Osoon, biotsiidgaas, tekib õhust in situ ja hajub tõhusalt konteineri sees.
  2. Saavutatakse kõrge gaasikontsentratsioon ja õhuniiskuse tase. Jooksvalt jälgitakse parameetreid, et tagada protsessi tõhusus ja kõigi mikroorganismide (bakterid, pärm, seened, viirused ja eosed) tõhus hävitamine.
  3. Protsessi lõpuks eemaldatakse ülejäänud biotsiidigaas ja muudetakse tagasi hapnikuks. Nüüd on SteriBoxi sisu steriilne ja kasutusvalmis.

Protsess põhineb 172 nm V-UV-lampide kasutamisel, et muuta ümbritseva õhu hapnik osooniks (O3), looduslikult esinevaks biotsiidiks, mida tuntakse ka trihapnikuna. Osoon reageerib veemolekulidega (H2O), moodustades hüdroksüülradikaale, mis on väga reaktiivsed liigid, mis vastutavad kõigi mikroorganismide inaktiveerimise eest.
Steriliseerimisprotsessi lõpus muudab 254 nm V-UV lamp ülejäänud osooni tagasi hapnikuks. See protsess vastab kehtivatele steriliseerimisprotsessi mikroobse tõhususe normidele.

Tootjaks on Šveitsi meditsiinitehnoloogia idufirma SteriLux, mis asutati augustis 2014 eesmärgiga muuta kvaliteetne arstiabi veelgi paremaks. Tooted vastavad kvaliteedisertifikaadile  ISO 13485:2016.

Vaadake lisa videost või SterOx infolehest. Värskeim teave on tootja kodulehel. Huvi korral täitke allolev vorm.

 

Kaal 23 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart